Başkent Elektrik Edaş Çağrı Merkezi ve Başvuru Hattı

Uzun senelerdir sektörde faaliyet gösteren ve ülkemizin köklü elektrik firmalarından biri olarak bilinen Başkent Elektrik kesinti gibi durumlarda müşterilerine oldukça etkili çözümler sağlıyor. Müşteriler, sesli yanıt sistemi işe ihtiyaçlarına uygun seçim yaparak direkt olarak alanında uzman müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanabiliyor.

Firmanın en yoğun olduğu bölgelerden biri de şüphesiz Ankara Başkent Elektrik’tir. Tabi buna ek olarak daha pek çok ilde hizmet veriyor. Olumsuz durumlarla karşılaştığınızda Başkent elektrik şikâyet hattı aracılığı ile taleplerinizi gönderebilirsiniz. Geliştirilen Telekom alt yapısı sayesinde hattan düşme ya da müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşamama gibi sorunlar meydana gelmiyor. Tüm kapasitenin genişletilmesi sayesinde aynı anda 120 aramaya cevap verilebiliyor.

Başkent Elektrik Destek Hattı

Tüm müşteriler elektrik arıza, kesinti ve fatura sorunlarında Başkent Elektrik destek hattı aracılığıyla yetkililere ulaşabilirler.

Şirket, bu alanda sınırların ötesinde bir hizmet sağlıyor. Milyonlarca abone, destek hattını kullanarak sorunlarını çözüme kavuşturuyorlar.

 

Başkent Elektrik İletişim Numarası

Başkent elektrik iletişim numarası olarak tek bir hat kullanmaktadır. Tüm müşterilere aynı numara üzerinden hizmet verilmektedir. Başkent elektrik çağrı merkezine direk bağlanmak için sabit numarayı kullanabilirsiniz. Aşağıda sizler için firmanın resmi çağrı merkezi numarasını paylaştık. Bu numara üzerinden dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte yetkililere ulaşabilirsiniz.

Başkent Elektrik Müşteri Temsilcisine Bağlan

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. müşterilerine 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için Alo 186 Çağrı Merkezi’ni kullanabilirsiniz. Şirketin tam 3,2 milyonluk bir müşteri potansiyeli bulunuyor.

Tüm müşteriler bu hattı arıza ve kaçak ihbarlarının alınması, elektrik açma ve kesme konusunda bilgilendirme, borç sorgulama, fatura itirazları, şikâyet yönetimi ve bilgi güncelleme gibi konularda kullanabilirler. İster cep telefonlarınızdan isterseniz de sabit hatlardan Alo 186’yı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi yetkilileri Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale’den gelen aramaları yanıtlamaktadır. Başkent EDAŞ’ın buradaki hedefi tek bir numara ile tüm merkezlerin sorularını çözüme kavuşturmaktır. Başkent elektrik bunu fazlasıyla başarmış demek mümkün.

Yorum yapın