Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
900

Başkent Doğalgaz tam olarak 2007 senesinde kurulan bir doğal dağıtım şirketidir. Türkiye’nin en köklü doğal gaz firmaları arasında yer alan Başkent Doğalgaz aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ikinci doğalgaz şirketi unvanını taşımaktadır. Ankara şehrinde yaşayan halka doğal gaz enerjisini sağlayan Başkent Doğalgaz böylelikle birçok vatandaşın yaşamını kolaylaştırmıştır. Türkiye’deki nüfusun %7’sine hizmet vermekte olan Başkent Doğalgaz kısa bir süre içerisinde milyonlarca aboneye ulaşmıştır. Müşterilerinin memnuniyetini büyük ölçüde önemseyen firma aynı zamanda onlarla sürekli irtibat halinde olmak için bir çağrı merkezi numarası oluşturmuştur. Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numarasını arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.  Özellikle yeni abonelik açtıracak olan kişiler abonelik işlemleri için hangi belgelerin gerekli olduğunu ve abonman ücretini öğrenmek için bu numarayı arayabilir.

Doğal gaz kaçakları ya da patlama, yangın gibi durumlar için de Başkent Doğalgaz müşteri hizmetlerini arayarak firmadan destek alabilirsiniz. 444’lü numara üzerinden müşterileri ile iletişimde olan Başkent Doğalgaz iletişim numarası hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. Eğer aboneliğiniz hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsanız firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte doğal gaz fatura borcunuzun olup olmadığını öğrenmek için de Başkent Doğalgaz telefon numarasını arayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

187

444 6 429

Başkent Doğalgaz Açık Adres:

Kızılırmak, Ufuk Ünv. Cd No:13, 06510 Çankaya/Ankara

Arama Terimleri: Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri, Başkent Doğalgaz telefon numarası, Başkent Doğalgaz irtibat telefonu, Başkent Doğalgaz canlı destek, Başkent Doğalgaz çağrı merkezi, Başkent Doğalgaz müşteri temsilcisi, Başkent Doğalgaz şikayet hattı, Başkent Doğalgaz iletişim numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz