Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde 2007 yılında kurulan doğalgaz dağıtım şirketi olan Başkent Doğalgaz’a herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Türkiye’nin en köklü doğal gaz firmaları arasında yer alan Başkent Doğalgaz aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ikinci doğalgaz şirketi unvanını taşımaktadır. Ankara şehrinde yaşayan halka doğal gaz enerjisini sağlayan Başkent Doğalgaz böylelikle birçok vatandaşın yaşamını kolaylaştırmıştır.

Türkiye’deki nüfusun %7’sine hizmet vermekte olan Başkent Doğalgaz kısa bir süre içerisinde milyonlarca aboneye ulaşmıştır. Müşterilerinin memnuniyetini büyük ölçüde önemseyen firma aynı zamanda onlarla sürekli irtibat halinde olmak için bir çağrı merkezi numarası oluşturmuştur. Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numarasını arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.  Özellikle yeni abonelik açtıracak olan kişiler abonelik işlemleri için hangi belgelerin gerekli olduğunu ve abonman ücretini öğrenmek için bu numarayı arayabilir.

Doğal gaz kaçakları ya da patlama, yangın gibi durumlar için de Başkent Doğalgaz müşteri hizmetlerini arayarak firmadan destek alabilirsiniz. 444’lü numara üzerinden müşterileri ile iletişimde olan Başkent Doğalgaz iletişim numarası hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. Eğer aboneliğiniz hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsanız firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte doğal gaz fatura borcunuzun olup olmadığını öğrenmek için de Başkent Doğalgaz telefon numarasını arayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde İstanbulKart İletişim Numarası bilgisi yer almaktadır.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi Numarası

187

444 6 429

Başkent Doğalgaz Açık Adres:

Kızılırmak, Ufuk Ünv. Cd No:13, 06510 Çankaya/Ankara

Yorum yapın