Başarı Dağıtım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başarı Dağıtım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi sayesinde yayıncılık sektörünün önemli şirketlerinden Başarı Dağıtım’a ulaşabilirsiniz. İlk olarak yayınevi açarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Başarı Dağıtım  internet sitesi üzerinden kitaplarını satışa sunmuştur. Başarı Dağıtım ürünleri arasında  roman, şiir, hikaye, bilimkurgu, çocuk kitapları, bilgisayar kitapları, yabancı dil, kişisel gelişim kitapları ve sınavlara hazırlık kitapları bulunmaktadır.

Başarı Dağıtım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

Sınavlara hazırlık kitapları sayesinde müşterilerinin TYT, AYT, ALES, KPSS, YDS ve LGS gibi kitaplarını satışa sunmuştur. Başarı dağıtım sadece lise ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık kitaplarına ek olarak üniversite sonrasında KPSS ve ALES gibi sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla birçok farklı yayınevine ait ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için birçok farklı yayınevine ait okula yardımcı kitaplarını da piyasaya sürmüştür. Başarı Dağıtım’ın yayınevleri arasında İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Seçkin Yayıncılık, Epsilon Yayınları, Yargı Yayınları, Palme Yayınları ve Akademi Yayın başta olmak üzere birçok farklı yayınevine ve farklı alanlara ait kitaplar bulunmaktadır.

Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Başarı Dağıtım ürünlerini taksit imkanı sayesinde uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Başarı Dağıtım müşterilerine ürünlerini ücretsiz bir şekilde iade etme imkanı da sağlamaktadır.

Başarı Dağıtım telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Bir önceki içeriğimizde Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası bilgisi verilmiştir.

Başarı Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 655 38 88

Başarı Dağıtım İletişim

Yorum yapın