Başarı Dağıtım Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
118

Başarı Dağıtım Türkiye’de yayıncılık sektöründe hizmet  veren internet sitesidir. İlk olarak yayınevi açarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Başarı Dağıtım  internet sitesi üzerinden kitaplarını satışa sunmuştur. Başarı Dağıtım ürünleri arasında  roman, şiir, hikaye, bilimkurgu, çocuk kitapları, bilgisayar kitapları, yabancı dil, kişisel gelişim kitapları ve sınavlara hazırlık kitapları bulunmaktadır. Sınavlara hazırlık kitapları sayesinde müşterilerinin TYT, AYT, ALES, KPSS, YDS ve LGS gibi kitaplarını satışa sunmuştur. Başarı dağıtım sadece lise ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık kitaplarına ek olarak üniversite sonrasında KPSS ve ALES gibi sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla birçok farklı yayınevine ait ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için birçok farklı yayınevine ait okula yardımcı kitaplarını da piyasaya sürmüştür. Başarı Dağıtım’ın yayınevleri arasında İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Seçkin Yayıncılık, Epsilon Yayınları, Yargı Yayınları, Palme Yayınları ve Akademi Yayın başta olmak üzere birçok farklı yayınevine ve farklı alanlara ait kitaplar bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Başarı Dağıtım ürünlerini taksit imkanı sayesinde uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Başarı Dağıtım müşterilerine ürünlerini ücretsiz bir şekilde iade etme imkanı da sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Başarı Dağıtım müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Başarı Dağıtım çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Başarı Dağıtım müşteri iletişim telefon numarası: 0212 655 38 88

Arama terimleri: Başarı Dağıtım müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Başarı Dağıtım çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz