Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir, sorusuna yanıt verdiğimiz bu içeriğimizde 2002 yılında oprak Yatırım Bankası A.Ş. hisselerinin Faktoring A.Ş.’e satılması ile faaliyete geçen bankanın müşteri hizmetleri numarası yer almaktadır.

Bankpozitif, 2002 senesinde T Sonrasında adı C Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. olarak değişen banka, 2003 senesinde Pozitif Menkul Değerler A.Ş. bünyesine dahil olmuştur. C Bank adıyla hizmet vermekte olan bankaya daha sonra Bank Hapoalim ortak olmuştur ve bankanın yarısından fazlasını satın almıştır.

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Böylelikle bankanın adı da BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. olarak değişmiştir. 2007 senesine kadar kurumsal bankacılıkta hizmet vermekte olan banka daha sonra bireysel bankacılık alanında da hizmet vermiştir. Bankanın genel müdürlüğü İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer almaktadır. 2009 senesine kadar Türkiye’de 14 şube açan banka 2011 senesinde hepsini kapatmıştır. 150 çalışanı bulunan banka günümüzde şubesiz bankacılık olarak hizmet vermektedir. Kurumlara butik hizmeti sunarak farklı ve yenilikçi bir destek veren Bankpozitif iletişim numarasını arayarak bankanın ihtiyaç, konut ve araç kredileri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Yeni nesil bankacılık sloganı ile günümüze kadar yenilikçi ve kaliteli hizmetiyle gelen Bankpozitif çağrı merkezini arayarak bireysel ya da kurumsal hizmet alabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden hizmet vermekte olan bankanın Bankpozitif müşteri temsilcisi 7/24 hizmet vererek şikayetlerinizi ve isteklerinize geri dönüş sağlamaktadır.

Bankpozitif telefon numarası Türkiye’nin her bir yanına 444’lü numarası ile hizmet vermektedir.

Bankpozitif Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4444 3 65

Maximum Kart İletişim Numarası

“Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın