Tozlu.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tozlu.com Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2001 yılında kadın giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra kadın giyim sektörünün yanı sıra erkek ve çocuk giyim alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Tozlu.com müşterilerine erkek, kadın ve çocuk giyim alanında bulunan ürünlerinin yanı sıra tesettür alanında da birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında gömlek, pantolon, eşofman, mont, elbise, etek ve kabanları bulunmaktadır. Giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında da bot, spor ayakkabı, terlik, babet ve sandalet gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Ayrıca tesettür alanında eşarp, şal, abiye ve elbise gibi farklı modelden ve fiyattan ürünleri bulunmaktadır. Tozlu.com müşterilerine aksesuar ve kozmetik alanında bulunan saç bakım ürünleri, parfüm, cüzdan, sat, kemer ve çanta gibi ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tozlu.com internet sitesi üzerinden sipariş alarak müşterilerine özel fırsat ve kampanyalar sayesinde farklı alanlara ait ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Tozlu.com internet sitesinde büyük beden alanında da bulunan ürünleri sayesinde beden bulmakta zorlanan müşterilerine farklı renk, model, beden ve numaradan ürünleri ile hizmet verme imkanı bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tozlu.com müşteri iletişim telefon numarası: 0850 766 55 55

Arama terimleri: Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası

 

 

 

Yorum yapın