AYEDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AYEDAŞ çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

AYEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş kısacası AYEDAŞ olarak tanınan firma günümüzde Enerjisa çatısı altında yer alan ve elektrik dağıtımı ve satışı gerçekleştiren bir firma olarak hizmet vermektedir. AYEDAŞ firması İstanbul şehrinin Anadolu Yakasında hizmetlerini sürdürmektedir. Milyonlarca kişiye hizmet vermekte olan AYEDAŞ’ın 5 milyondan fazla kişiye elektrik hizmeti verdiği bilinmektedir. Firma Sabancı Holding şirketine bağlı olmakla birlikte Türkiye’nin en gelişmiş enerji şirketlerinden Enerjisa bünyesine dahil olmaktadır. Günümüzde AYEDAŞ firması İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Perakende olarak elektrik satışı gerçekleştiren AYEDAŞ müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiş ve faaliyetlerine de buna göre şekillendirmiştir. Hizmet verdiği günden itibaren her geçen gün altyapısını daha da güçlendiren AYEDAŞ firması sürekli bakım ve onarım yaparak daha verimli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Eğer Anadolu Yakasında ikamet ediyorsanız ve elektrik kesintisi ile karşılaşıyorsanız AYEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak firmadan destek alabilirsiniz. O an yaşanan elektrik kesintisinin son durumu hakkında gerekli bilgiler, bilgi işlem operatörü tarafından siz müşterilerine iletilecektir.

ayedas

AYEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Ayrıca AYEDAŞ çağrı merkezini arayarak aboneliğiniz hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz. Fatura borçlarını da öğrenebileceğiniz bir sistem oluşturan AYEDAŞ, müşterileri ile 7/24 iletişimde olarak onların sorunlarını dinlemekte ve çözümler üretmektedir. AYEDAŞ firması elektrik kesintisinden tam 48 saat önce abonelerine bir kesinti yaşayacağını duyurmaktadır. Eğer AYEDAŞ hakkında istek, öneri ve şikayetiniz varsa bunu AYEDAŞ iletişim numarasını arayarak dile getirebilir ve yetkililerden kısa bir süre içerisinde yardım alabilirsiniz. Alanında uzman teknik destek ve bilgi işlem ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. İlgili birimlere iletilen bildiriniz belirlenen birkaç gün içerisinde çözülmektedir. Süreç hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bildiride bulunmak adına hafta içi ve hafta sonu iş saatleri içerisinde iletişime geçebilir, gerekli işlemleri kolayca başlatabilirsiniz.

AYEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
186

 

Yorum yapın