AYEDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
476

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş kısacası AYEDAŞ olarak tanınan firma günümüzde Enerjisa çatısı altında yer alan ve elektrik dağıtımı ve satışı gerçekleştiren bir firma olarak hizmet vermektedir. AYEDAŞ firması İstanbul şehrinin Anadolu Yakasında hizmetlerini sürdürmektedir. Milyonlarca kişiye hizmet vermekte olan AYEDAŞ’ın 5 milyondan fazla kişiye elektrik hizmeti verdiği bilinmektedir. Firma Sabancı Holding şirketine bağlı olmakla birlikte Türkiye’nin en gelişmiş enerji şirketlerinden Enerjisa bünyesine dahil olmaktadır. Günümüzde AYEDAŞ firması İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Perakende olarak elektrik satışı gerçekleştiren AYEDAŞ müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiş ve faaliyetlerine de buna göre şekillendirmiştir. Hizmet verdiği günden itibaren her geçen gün altyapısını daha da güçlendiren AYEDAŞ firması sürekli bakım ve onarım yaparak daha verimli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Eğer Anadolu Yakasında ikamet ediyorsanız ve elektrik kesintisi ile karşılaşıyorsanız AYEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak firmadan destek alabilirsiniz.

Ayrıca AYEDAŞ çağrı merkezini arayarak aboneliğiniz hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz. Fatura borçlarını da öğrenebileceğiniz bir sistem oluşturan AYEDAŞ, müşterileri ile 7/24 iletişimde olarak onların sorunlarını dinlemekte ve çözümler üretmektedir. AYEDAŞ firması elektrik kesintisinden tam 48 saat önce abonelerine bir kesinti yaşacağını duyurmaktadır. Eğer AYEDAŞ hakkında istek, öneri ve şikayetiniz varsa bunu AYEDAŞ iletişim numarasını arayarak dile getirebilir ve yetkililerden kısa bir süre içerisinde yardım alabilirsiniz.

AYEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
186

Arama Terimleri: AYEDAŞ irtibat telefonu, AYEDAŞ iletişim numarası, AYEDAŞ müşteri hizmetleri, AYEDAŞ müşteri temsilcisi, AYEDAŞ şikayet hattı, AYEDAŞ telefon numarası, AYEDAŞ canlı destek, AYEDAŞ çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz