Aydem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir, sorusuna yanıt vereceğimiz içeriğimizde Elektrik Dağıtım ve Satışı yapan firmalardan olan Aydem’in müşteri hizmetleri numara bilgisi verilmektedir.

Aydem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Günümüzün vazgeçilmez enerji kaynakları arasında olan elektrik sayesinde birçok günlük işimizi rahat bir şekilde yerine getirmekteyiz. Elektriğin gelmesi ile artık yaşam daha kolay bir hale geldi ancak her şehirde elektrik dağıtımını ve satımını gerçekleştiren firma farklıdır. Aydem de elektrik dağıtım ve satımı yapan firmalar arasında yerini almaktadır. 1997 senesinde tam olarka faaliyetlerine başlayan bu firma günümüzde İzmir, Manisa, Denizli, Aydın gibi şehirlerimizde yaşayan vatandaşlarımıza elektrik enerjisi hizmeti vermektedir. Bu şehirlerimizdeki elektrik sistemlerini kontrol eden ve alt yapı ile ilgili çalışmalar yapmakla sorumlu olan firmanın kısa bir süre içerisinde birçok abonesi olmuştur. Eğer siz de Aydem firmasının bir abonesi olmak istiyorsanız Aydem müşteri hizmetlerini arayarak abonelik için gerekli olan işlemleri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Aydem çağrı merkezini arayarak aboneliğiniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir ve fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Şehirdeki aydınlatmalarla ilgili oluşan aksaklıklar ve sorunlar için de Aydem iletişim numarasını arayarak dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Belirli illerimizde yaşayan vatandaşlarımıza elektrik sağlamakla görevli olan Aydem firması müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve onların sorunlarına çözüm bulmak için çalışmaktadır. Elektrik kaçağı ve kesintileri için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve kesintilerin nedenini öğrenebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezi hizmetleri hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir önceki içeriğimizde HTC Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Aydem Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 4 186

0850 800 0 186

Yorum yapın