Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Numarası

Öncü ayakkabı firmalarından olan Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri numarası ile de istenen desteği vermektedir. Bu aşamada da ne denli gelişmiş bir hizmet seçeneğini yarattığını da gösterebilmektedir. Genel olarak kullanıcılarına en uygun şartlarda destek vererek, kusursuz bir memnuniyet yaratmak adına da devreye girmektedir. Genel itibarıyla kısa sürede erişilecek olan bu firmanın iletişim bilgileri de gereken şartlarda oluşmaktadır. Ayakkabı Dünyası iletişim bilgisi olarak 0850 622 7002 numarasını tuşlamak da yeterli olacaktır.

Ayakkabı Dünyası iletişim bilgisi
Ayakkabı Dünyası şikayet hattı

Ayakkabı Dünyası Şikayet Hattı

Türkiye’nin önder ayakkabı mağazaları arasında yer alan Ayakkabı Dünyası, 1923 senesinde kurulmuştur. İlk olarak Ankara şehrinde ayakkabı mağazasını açan Ayakkabı Dünyası, 17 metrekarelik gibi ufak bir dükkanla alışveriş sektöründe yer almaya başladı. 1973 senesinde ise ayakkabı endüstrisine giriş yapan firma böylelikle toptan satış yapmaya başlamıştır. Firma Ankara şehrindeki ilk mağazasını ise 1996 senesinde açmıştır. Butik ayakkabı sektöründe sayılı ve önde gelen mağazalar arasında yer almayı başaran Ayakkabı Dünyası kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Böylelikle firma her geçen gün daha da büyümüş ve zincir sayısını daha da arttırmıştır. 2006 senesinde mağaza zincirini İstanbul’a taşıyan Ayakkabı Dünyası mağazası, 2014 senesinde Esas Holding ile ortak olmuş ve bu sektörde birlikte yol alma kararı vermiştir. Ayakkabı Dünyası’nın Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Kastamonu ve İstanbul gibi şehirlerde mağazası bulunmaktadır. Ayakkabı Dünyası çağrı merkezi numarası ile size en yakın Ayakkabı Dünyası şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası İletişim Bilgisi

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Ayakkabı Dünyası, aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de online satış yapmaktadır. Ayakkabı dışında çanta ve aksesuar gibi ürünlerin de satışını yapan Ayakkabı Dünyası şık ve modern koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayakkabı Dünyası’ndan satın aldığınız ürünler hakkında istek, şikayet ve öneride bulunmak için Ayakkabı Dünyası şikayet hattı ile iletişim kurabilirsiniz.

Sıradaki yazımız olan ASKİ Çağrı Merkezi Numarası hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum yapın