Ayakkabı Dünyası İletişim Telefon Numarası

0
743

Türkiye’nin önder ayakkabı mağazaları arasında yer alan Ayakkabı Dünyası, 1923 senesinde kurulmuştur. İlk olarak Ankara şehrinde ayakkabı mağazasını açan Ayakkabı Dünyası, 17 metrekarelik gibi ufak bir dükkanla alışveriş sektöründe yer almaya başladı. 1973 senesinde ise ayakkabı endüstrisine giriş yapan firma böylelikle toptan satış yapmaya başlamıştır. Firma Ankara şehrindeki ilk mağazasını ise 1996 senesinde açmıştır. Butik ayakkabı sektöründe sayılı ve önde gelen mağazalar arasında yer almayı başaran Ayakkabı Dünyası kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Böylelikle firma her geçen gün daha da büyümüş ve zincir sayısını daha da arttırmıştır. 2006 senesinde mağaza zincirini İstanbul’a taşıyan Ayakkabı Dünyası mağazası, 2014 senesinde Esas Holding ile ortak olmuş ve bu sektörde birlikte yol alma kararı vermiştir. Ayakkabı Dünyası’nın Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Kastamonu ve İstanbul gibi şehirlerde mağazası bulunmaktadır. Ayakkabı Dünyası çağrı merkezini arayarak size en yakın Ayakkabı Dünyası şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Ayakkabı Dünyası, aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de online satış yapmaktadır. Ayakkabı dışında çanta ve aksesuar gibi ürünlerin de satışını yapan Ayakkabı Dünyası şık ve modern koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayakkabı Dünyasından satın aldığınız ürünler hakkında istek, şikayet ve öneride bulunmak için Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 622 70 02

Ayakkabı Dünyası İletişim E-Posta Adresi:

destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr

Ayakkabı Dünyası İletişim Formu

Arama Terimleri: Ayakkabı Dünyası irtibat telefonu, Ayakkabı Dünyası iletişim numarası, Ayakkabı Dünyası telefon numarası, Ayakkabı Dünyası canlı destek, Ayakkabı Dünyası çağrı merkezi, Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri, Ayakkabı Dünyası müşteri temsilcisi, Ayakkabı Dünyası şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz