Avva Müşteri Hizmetleri Numarası 2022

Avva Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile ülkemizin önde gelen giyim şirketi olan Avva’ya herhangi bir sorun anında kolayca ulaşabilirsiniz. Şirket 2000 yılında giyim alanında ürünleri sayesinde faaliyetlerine başlamıştır. Mağazalarında erkek giyim alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. Sahip olduğu mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Avva Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Mağazalarında erkek giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Avva giyim sektöründe ürünlerinin yanı sıra ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Avva çanta, kravat, şal ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Avva mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Uluslararası alanda ürünleri sayesinde müşterilerine 44 adet mağazası ile hizmet veren Avva mağazaları ve internet sitesi üzerinden birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur.

Türkiye genelinde birçok farklı şehirde toplamda 83 adet mağazası ile hizmet veren Avva mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Avva farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Avva müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.

Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular, yaşadıkları sorunlar ve görüşleri için Avva müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur. Bir önceki içeriğimizde ise Marks&Spencer Telefon Numarası Nedir, sorusuna yanıt verilmiştir.

Avva Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 360 28 82

Avva İletişim

Yorum yapın