AvivaSA Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

1
86
avivasa-musteri-hizmetleri-iletisim
avivasa-musteri-hizmetleri-iletisim

AvivaSA Sigorta Çağrı Merkezi; AvivaSA sigorta şirketinin çağrı merkezi iletişim bilgileri çok merak ediliyor. Bireysel ya da kurumsal sigorta hizmeti almak isteyen herkesin tercih ettiği şirketlerden biridir demek yanlış olmayacaktır. AvivaSA emeklilik ve hayat şirketi olarak da isimlendiriliyor. Genel merkezi İstanbul ilinde olan şirketin kuruluş tarihi ise 1941 yılına kadar dayanıyor. Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketleri arasında yer alıyor.

AvivaSA Sigorta Çağrı Merkezi irtibat numarasına sitemizden hemen ulaşabilirsiniz! Bireysel ya da kurumsal emeklilik ve hayat sigortası hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz!

AvivaSA Sigorta Nedir?

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Sigorta Şirketi 1941 yılından beri aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’nin sayılı güvenilir sigorta şirketlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Pek çok kurumsal firma, bank, şirket sigorta işlemleri için AvivaSA’yı tercihe diyor. Öte yandan bireysel müşterilerinin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Tüm işlemler hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterileri AvivaSA Sigorta Çağrı Merkezi irtibat bilgilerine gereksinim duyuyor. Siz de irtibat numarasına ve diğer detaylara hemen içeriğimizin devamından kolayca ulaşabilirsiniz.

AvivaSA Sigorta Çağrı Merkezi İrtibat

AvivaSA Sigorta Çağrı Merkezi ile ihtiyaç duyduğunuz her anda iletişime geçmeniz mümkündür. Şirketin müşteri temsilcileri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlıyor. Bu nedenle soru, sorun, şikayet, öneri ya da istek gibi her türlü konudaki taleplerinize hızlıca dönüş sağlıyorlar. Çağrı merkezine  444 11 11 numaralı hattan hemen ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer sigorta şirketleri, kamu kurum ve kuruluşlarına ait çağrı merkezi iletişim bilgilerine güvenle sitemizden ulaşmanız mümkündür. Hemen sitemizin ilgili kategorilerini ziyaret ederek aradığınız müşteri hizmetleri numaralarına ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Note 9 pro kullanıcısıyım internet problemi her zaman vardı şimdi de son yazılım güncellemesi geldiğinden beri afedersiniz telefon bok gibi oldu donuyor kasıyor çok nalet birşey oldu ve beni xaomiden soğuttu satıp başka bir tel alıncam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz