Atlasglobal İletişim Telefon Numarası

0
468

Atlasglobal şirketi ilk olarak ‘Atlastjet’ adı altında 2001 senesinde kurulmuştur. İlk uçuş seferini aynı 2001 Eylül ayında gerçekleştiren Atlasglobal ilk olarak 2 uçağı ile hizmet vermekteydi. Bir sene sonra dört uçağı ile hizmet vermeye başlayan Atlasglobal, 2004 senesinde büyük bir yenilik yaşamıştır. Murat Ersoy tarafından iç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz olarak ruhsatlandırılmış ve 2004 senesinde ise yurt içi hatlarda seferler yapmaya başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde büyük bir büyüme yaşayan Atlasglobal firmasının %45’lik hissesi satılmıştır. Öger Holding A.Ş. tarafından kurulan Atlasglobal şirketinin adı ise 2015 senesinde değişmiştir. Günümüzde Türkiy’de hem yurt içi hem de yurt dışı seferleri yapmakta olan Atlasglobal şirketi müşterilerinin düşüncelerini önemsemekte ve onlar için çalışmalar yapmaktadır. Atlasglobal iletişim numarasını arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilir ve destek alabilirsiniz.

Atlasglobal şirketi üzerinden satın aldığınız biletlerin iade ve değişimi için de Atlasglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Atlasglobal müşteri hizmetlerini arayarak rezervasyon yaptırabilir ve firmanın hizmetleri hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşterileri için sık sık kampanya ve fırsat oluşturan Atlasglobal firması müşterilerilerine hem kaliteli hem de ekonomik seçenekler sunmaktadır. 7/24 müşterilerine çağrı merkezi üzerinden hizmet vermekte olan Atlasglobal şirketi her geçen gün daha da büyümekte ve ailesini genişletmektedir.

Atlasglobal Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 00 00

Atlasglobal İletişim Formu

Arama Terimleri: Atlasglobal müşteri hizmetleri, Atlasglobal müşteri temsilcisi, Atlasglobal şikayet hattı, Atlasglobal iletişim numarası, Atlasglobal telefon numarası Atlasglobal irtibat telefonu, Atlasglobal canlı destek, Atlasglobal çağrı merkezi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz