Atlasglobal İletişim Numarası

Atlasglobal İletişim Numarası bilgisi verdiğimiz bu içeriğimizde eski adı Atlasjet olan şirkete ulaşabileceğiniz iletişim numarası verilmiştir. 2001 yılında ‘Atlastjet’ adı altında kurulan Atlasglobal şirketi ilk uçuş seferini Eylül 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Atlasglobal İletişim Numarası Nedir?

Bir sene sonra dört uçağı ile hizmet vermeye başlayan Atlasglobal, 2004 senesinde büyük bir yenilik yaşamıştır. Murat Ersoy tarafından iç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz olarak ruhsatlandırılmış ve 2004 senesinde ise yurt içi hatlarda seferler yapmaya başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde büyük bir büyüme yaşayan Atlasglobal firmasının %45’lik hissesi satılmıştır. Öger Holding A.Ş. tarafından kurulan Atlasglobal şirketinin adı ise 2015 senesinde değişmiştir. Günümüzde Türkiy’de hem yurt içi hem de yurt dışı seferleri yapmakta olan Atlasglobal şirketi müşterilerinin düşüncelerini önemsemekte ve onlar için çalışmalar yapmaktadır. Atlasglobal iletişim numarasını arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilir ve destek alabilirsiniz.

Özel Sektör Kuruluşları kategorimizde benzer şirketlerin iletişim numarasına ulaşabilirsiniz.

Atlasglobal şirketi üzerinden satın aldığınız biletlerin iade ve değişimi için de Atlasglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Atlasglobal müşteri hizmetlerini arayarak rezervasyon yaptırabilir ve firmanın hizmetleri hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşterileri için sık sık kampanya ve fırsat oluşturan Atlasglobal firması müşterilerilerine hem kaliteli hem de ekonomik seçenekler sunmaktadır. 7/24 müşterilerine çağrı merkezi üzerinden hizmet vermekte olan Atlasglobal şirketi her geçen gün daha da büyümekte ve ailesini genişletmektedir.

Atlasglobal Çağrı Merkezi Numarası

0850 222 00 00

Atlasglobal İletişim Formu

Yorum yapın