Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
519

Türkiye genelinde toplam 47 ilde bulunan 224 farklı mağazasıyla gözlük kategorisinde lider marka olan Atasun, son yıllarda yükselen satış hacmi ile dikkat çekiyor. Türkiye genelinde 47 şehirde bulunan mağazaları aracılığı ile faaliyet gösteren Atasun şirketinin tam adı Atasun Optik’tir. Bugün sizlere, Atasun Optik çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Atasun şirketi dünya genelinde 44 ülkede 6 bini aşkın mağazası bulunan GrandVision uluslararası optik şirketinin 100% iştiraki konumunda bulunuyor. Atasun Optik, Türkiye’ de 2007 yılından bu yana hizmet vermektedir.

En yüksek optik kalitesinin, en uygun fiyatlarla yakalanması misyonuyla faaliyet gösteren Atasun, son derece uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye genelinde hem aksesuar hem de göz sağlığı ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacak en zengin gözlük yelpazesini de sunuyor.

Atasun Optik 444 lü müşteri hizmetleri için için 7 gün 24 saat 444 67 85 çağrı merkezi numarasından temsilcilerle görüşme sağlanabiliyor.

Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 67 85

Atasun Optik İletişim Mail Adresi
musterihizmetleri@atasunoptik.com.tr

Atasun Optik Genel Müdürlük Adresi
Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No: 5 P.K. 34394 Şişli İSTANBUL

Atasun Optik İletişim Formu

Arama Terimleri: Atasun Optik iletişim bilgileri, Atasun Optik telefon no, Atasun Optik irtibat tel, Atasun Optik canlı destek, Atasun Optik müşteri temsilcisi, Atasun Optik şikayet hattı, Atasun Optik 0850 li telefon numarası, Atasun Optik whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz