Atasay Çağrı Merkezi Numarası

Atasay Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile ülkemizin en eski kuruluşlarından olan Atasay şirketine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Atasay şirketi 1937 yılında kurulmuştur.

Atasay Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Atasay Çağrı Merkezi Numarası içeriğimizin devamında yer almaktadır. 1969 yılında ilk mağazasını açan Atasay kısa zaman içinde bir dünya markası haline geldi. ‘Şu kadarcık’ reklam filmi ile dillere dolanan Atasay, kısa bir süre içinde dünyanın her yanına üretim yapmaya başladı. Kurulduğu zamandan beri birçok ödüle layık görülmüştür. Yakın zamanda ‘tak sana yakışanı’ sloganı ile reklamlarda görmeye alıştığımız Atasay, kadınların bir numaralı tercihi haline geldi. Ünlü oyuncu Meryem Üzerli Atasay’ın Orta Doğu ve Türkiye reklam yüzü oldu. Giderek daha çok ilklere imza atan Atasay firmasına herhangi sorunuz olursa Atasay iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Atasay ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Atasay müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ararsanız iletişim kuramayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan personeller her konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Müşteri memnuniyeti Atasay için en ön plandadır. Hafta içi 08:00 ve 18:00 arasında faaliyet gösteren Atasay, hafta sonu 09:00 ve 14:00 arasında hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin hem fiziksel hem de internet üzerindeki mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

Atasay İletişim Numarası

0850 800 42 82

Atasay Müşteri Hizmetleri Numarası

0535 365 84 68

Yorum yapın