Atasay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
296

Atasay 1937 yılında kurulmuştur. 1969 yılında ilk mağazasını açan Atasay kısa zaman içinde bir dünya markası haline geldi. ‘Şu kadarcık’ reklam filmi ile dillere dolanan Atasay, kısa bir süre içinde dünyanın her yanına üretim yapmaya başladı. Kurulduğu zamandan beri birçok ödüle layık görülmüştür. Yakın zamanda ‘tak sana yakışanı’ sloganı ile reklamlarda görmeye alıştığımız Atasay, kadınların bir numaralı tercihi haline geldi. Ünlü oyuncu Meryem Üzerli Atasay’ın Orta Doğu ve Türkiye reklam yüzü oldu. Giderek daha çok ilklere imza atan Atasay firmasına herhangi sorunuz olursa Atasay çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Atasay ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Atasay müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ararsanız iletişim kuramayabilirsiniz. Atasay ürünleri hakkında bilgi almak, ürün iadeleri hakkında bilgi almak ve diğer tüm sorularınız için Atasay çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan personeller her konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Müşteri memnuniyeti Atasay için en ön plandadır. Hafta içi 08:00 ve 18:00 arasında faaliyet gösteren Atasay, hafta sonu 09:00 ve 14:00 arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 800 42 82

 

 

Atasay Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0535 365 84 68

 

 

 

Arama Terimleri; Atasay canlı destek, Atasay çağrı merkezi, Atasay müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Atasay çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Atasay müşteri hizmetleri, Atasay müşteri temsilcisi, Atasay iletişim telefon numarası, Atasay irtibat numarası, Atasay telefon numarası, Atasay iletişim numarası, Atasay müşteri hattı, Atasay şikayet hattı, Atasay müşteri destek hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz