Asus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
265
Asus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Asus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2 nisan 1989 tarihinde kurulan Asus markası, Tayvan merkezli bir bilgisayar ve bilgisayar donanımları üreticisidir. Günümüzde dizüstü bilgisayarları ile teknoloji kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Asus markası, aynı zamanda da anakart, cep telefonu, LCD Panel ve ekran kartı gibi donanım ve diğer teknoloji kategorilerinde de ürünlere sahiptir. Türkiye’ de resmi ofisi bulunan uluslararası teknoloji üreticilerinden birisidir. Bu yazımızda Asus çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

İsmini Yunan mitolojisinden alan Asus, ürünlerinde yakalamış olduğu yüksek kalite standartlarıyla tüm dünyada bilgisayar piyasasının en dinamik şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle her kullanım tarzına hitap edecek bilgisayar modelleri ile günümüzde bilişimin olduğu her alanda kendisine etkin bir şekilde yer buluyor. Asus markası son yıllarda giyilebilir teknoloji alanında da önemli çalışmalar yürütüyor.

Asus Türkiye ofisi bulunması sayesinde Asus 444 lü müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. 0850 522 27 87 numarasıyla Asus çağrı merkezine ulaşılabilir.

Asus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 522 27 87

Asus İletişim Formu

Arama Terimleri: Asus iletişim bilgileri, Asus telefon no, Asus irtibat tel, Asus canlı destek, Asus müşteri temsilcisi, Asus şikayet hattı, Asus 0850 li telefon numarası, Asus whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz