ASKİ Çağrı Merkezi Numarası

Ankara’da yaşayan ve su kaynaklı sorunlarla karşı karşıya gelirseniz ASKİ çağrı merkezi numarası ile istedikleri sonuçlara ulaşabileceksiniz. ASKİ şikayet hattı olarak da kullanabileceğiniz bu numara sayesinde tam anlamıyla aradığınız sonuçlara ulaşacaksınız. Bununla beraber söz konusu konundahizmet veren ASKİ sayesinde genel olarak beklediklerinizi elde edebileceksiniz. ASKİ ile suya bağlı sorunları ortadan kaldırmak için 0312 616 13 92 – 93 ya da 185’i tuşlayabilirsiniz.

  • Fatura bilgisi öğrenme
  • Abonelik şartları
  • Su arıza ve kesintileri hakkında bilgi alma
  • Taşınma ve diğer konularda hizmetlerden yararlanma

ASKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tam olarak 1987 senesinde kurulmuştur.  Bununla beraber Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak hizmet vermekte olan ASKİ günümüzde Ankara’nın neredeyse tüm köylerine ve ilçelerine su dağıtımı yapmaktadır. 2 milyondan fazla aboneye sahip olan ASKİ verdiği hizmet ile ön planda olan devlet kurumları arasında yer almaktadır.

Ankara şehrindeki su ve kanalizasyon işleri ile ilgilenmekte ve bu alanda onarım, bakım gibi çalışmalar yapmakla yükümlü olan ASKİ’nin genel müdürlüğünde ise İrfan Kaya yer almaktadır. Bununla beraber Ankara şehrinde yaşayan halka hem temiz hem de kaliteli içme suyu sunmak olan ASKİ aynı zamanda kullanılmış suların doğaya verimli bir şekilde dönebilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Modern yönetim anlayışı ile hizmet veren ASKİ’nin vizyonu ise hayat kaynağını yaşatan kurum olmaktır. ASKİ çağrı merkezini arayarak kurum hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

ASKİ iletişim bilgisi

ASKİ İletişim Bilgisi

Eğer ASKİ aboneliğiniz bulunuyorsa ve aboneliğiniz hakkında daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız ASKİ iletişim bilgisi içinde yer alan numarayı arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan ASKİ müşteri temsilcileri, vatandaşların soru, istek ve şikayetlerini yanıtlamakta ve onların karşılaştığı problemlere çözümler bulmaktadır. Ayrıca güncel su fatura borcunuzun ne kadar olduğunu da ASKİ müşteri hizmetleri numarası sayesinde öğrenebilirsiniz. Yeni abonelik için gerekli olan evraklar, abonelik ücreti ve abonelik kapatma gibi işlemler için de kurumun telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

Bir sonraki yazımız olan Enerya İletişim Bilgisi hakkında da gerekli bilgilere erişebilirsiniz.

“ASKİ Çağrı Merkezi Numarası” üzerine bir yorum

  1. ASKİ YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE 1 SAATTİR MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARIYORUM. MÜZİK DİNLETİYORLAR. LÜTFEN DUYARLI OLALIM VE YANIT VERELİM. TŞK

    Cevapla
Yorum yapın