Asil Moda Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
280

Asil Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2002 yılında tesettür giyim alanında mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermiştir. Asil Moda mağazası birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Asil Moda birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Asil Moda mağazası eşarp ve şal gibi ürünlerini de satışa sunmuştur. Asil Moda mağazası aksesuar alanında çanta ve çorap gibi birçok farklı modelden ürünlerin piyasaya sürmüştür. Asil Moda mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde hizmet veren Asil Moda internet sitesi sayesinde üye olmadan alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Asil Moda mağazası ve internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Asil Moda internet sitesinde birçok farklı alandan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Asil Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Asil Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Asil Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Asil Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Asil Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0212 568 10 00

Arama terimleri: Asil Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Asil Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz