Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
429

Aselsan tam adı ile Askeri Elektronik Sanayii tam olarak 1975 senesinde kurulmuştur. Ankara şehrinde kurulan Aselsan’ın misyonu ise Türk Silahlı Kuvvetlerinin iletişim ve haberleşme cihaz gereksinimlerini belirlemek ve karşılamaktır. Kuruluşun bağlı olduğu yer ise Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfıdır. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan Aselsan ilk olarak 1979 senesinde Ankara’nın Macunköy isimli tesislerinde faaliyetlerine başlamıştır. Teknolojiden faydalanarak hem müşterilerini hem de ürünlerini çoğaltan firma kısa bir süre içerisinde günümüzde kendi ürünlerini üretip bunları yurt dışına da ihraç etmektedir. Adından sık sık bahsettiren Aselsan aynı zamanda ‘Dünyanın İlk 100 Savunma Sanayi Şirketleri’ arasında ilk 100 içerisinde yer alarak büyük bir başarı elde etmiştir. Türkiye’nin en büyük ve en güçlü savunma elektroniği kuruluşu unvanına sahip olan Aselsan çatısı altında 6 binden fazla kişi çalışmaktadır. Deneyimli ve nitelikli mühendis kadrosu ile hizmet vermekte olan Aselsan firması hakkında merak ettiklerinizi Aselsan çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz.

Türk Silahlı Kuvvetleri, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine yenilikçi ve kaliteli ürünler sunma amacında olan Aselsan, müşteri memnuniyetine önem vermekte ve onların görüşlerini, isteklerini dinlemek için Aselsan çağrı merkezi numarasını oluşturmuştur. Aselsan iletişim numarasını arayarak firmanın hedefleri hakkında daha çok bilgiye ulaşabilir ve ürünleri hakkında daha detaylı bir bilgiye erişebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan kuruluş savunma, yazılım ve elektrik gibi alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Aselsan Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0312 592 10 00​

Arama Terimleri: Aselsan irtibat telefonu, Aselsan canlı destek, Aselsan müşteri temsilcisi, Aselsan şikayet hattı, Aselsan iletişim numarası, Aselsan telefon numarası, Aselsan çağrı merkezi, Aselsan müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz