Arzum Müşteri Hizmetleri

Arzum Müşteri Hizmetleri, 1966 yılında kurulan Arzum şirketinin müşterilerine hizmet verdiği merkezdir. Türkiye’de hizmet vermeye başladıktan kısa bir süre içerisinde alanında öncü markalar arasında yerini alan Arzum küçük ev aletleri sektöründe en çok tercih edilen firmalardan birisi olmuştur.

Arzum Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’deki ilklere imza atan Arzum markası, 1967 senesinde ilk Türk markalı ütüyü ve bir sene sonra ise ilk mekanik süpürgeyi piyasaya çıkarak ilklere imza atmıştır. Bununla birlikte ilk mutfak robotunu, ilk elektrikli cezveyi çıkaran Arzum aynı zamanda ürünlerine verdiği üç sene garanti ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Firma “Sen dokunursan değişir dünya” sloganı ile hizmet vermektedir.

Sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda yurt dışında da adından sık sık bahsettiren Arzum markası günümüzde mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri gibi ürünler üretmektedir. Toplamda altı farklı ürün kategorisi ile hizmet veren Arzum, Türkiye içerisinde en çok tercih edilen ilk 10 marka arasında yer almaktadır. Yurt içinde hemen hemen her şehirde yetkili satıcısı bulunan firma aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de satış gerçekleştirmektedir. Arzum çağrı merkezini arayarak size en yakın Arzum satış yetkilisinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Arzum müşteri hizmetleri numarası 444’le başlamaktadır. Türkiye’nin her yerinden erişebileceğiniz Arzum müşteri temsilcileri hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Çağrı merkezi yetkilileri müşterilerinin istek, öneri ve şikayetlerini dinlemekte ve onların sorunlarına çözümler sunmaktadır. Arzum ürünleri hakkında şikayetlerinizi, iade, değişim gibi taleplerinizi de Arzum iletişim numarası üzerinden yapabilirsiniz.

Passolig Çağrı Merkezi Numarası bağlantısından bir önceki içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arzum Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 1 800

Arzum İletişim

Yorum yapın