Artı Yatırım Holding Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Artı Yatırım Holding çağrı merkezi telefon numarası, müşteri hizmetleri iletişim bilgileri nelerdir? Özellikle gün içinde gelen haberler üzerine bu firmanın iletişim bilgilerini yazmak istedik. Alınan haberler doğrultusunda Artı Yatırım Holding, Borsa İstanbul’da atıldır. Dilerseniz firma hakkında ufak birkaç bilgi ve iletişim adresleri ile devam edelim.

Artı Yatırım Holding

Payları yakın izleme pazarında işlem görüyor olan bu firma Borsa İstanbul’dan atıldı. Öz sermayenin negatif oluşundan kaynaklı olarak Kotasyon Yönergesinin 23/1-f maddesine göre ve operasyonlarının devamını sağlayamayacak düzeydeki finansal durumunun kötüleşmesi sebebinden ötürü 23/1-d madde kapsamında Borsa kotundan çıkarılmıştır böyle karar kılınılmıştır. Peki Artı Yatırım Holding yatırımcıları firma ile nasıl bağlantı kurabilir, Artı Yatırım Holding telefon numarası kaçtır onunla devam edelim.

Artı Yatırım Holding Çağrı Merkezi Telefon Numarası

An itibariyle Artı Yatırım Holding web sayfasına girmeye çalışıyor ve hatalar ile karşılaşıyoruz. Yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratan firmanın iletişim bilgilerine Google üzerinden firmanın açıklama kısmından eriştik. İletişim bilgileri eğer ki iptal edilmediyse şu şekildedir;

  • Artı Yatırım Holding Telefon Numarası- 0216 970 9536
  • Artı Yatırım Holding Faks- 0216 428 68 00
  • Artı Yatırım Holding Mail Adresi- info@artiyatirimholding.com.tr

Aynı zamanda sayfa üzerinden iletişim formu da doldurularak iletişime geçilebilecek firmanın ne yazık ki internet sayfası çökmesinden dolayı bu formun bağlantısını paylaşamıyoruz. Yine de sizler de görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Artı Yatırım Holding Şikayet

Artı Yatırım Holding ile ilgili bütün şikayetlerinizi aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden yapabilir ve Artı Yatırım Holding Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar kısmından söylemek istediğiniz her şeyi dile getirebilir ve sesinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Artı Yatırım Holding Şikayet Telefonu- 0216 970 9536

Yorum yapın