Armine İletişim Numarası Nedir?

Armine İletişim Numarası bilgisi sayesinde ülkemizde kadın giyim sektöründe hizmet veren bir marka olan Armine’ye herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. İlk olarak Kamer Tekstil tarafından 1994 yılında ipek eşarp üretimiyle faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra kadın giyim üretimine 2006 yılında başlayarak ürünlerini piyasaya sürmüştür. Armine’nin eşarp ve şallarının yanı sıra tesettür giyim alanında da ürünleri bulunmaktadır.

Armine İletişim Numarası 2021

Türkiye’nin en çok eşarp satan markası olarak bilinen Armine Bursa’da bulunan fabrikalarda eşarpları üretilip Türkiye içindeki birçok satış noktasına dağıtımı yapılarak satışa sunulmuştur. Giyim alanında ise İstanbul’da bulunan üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Armine’nin ürünleri arasında  eşarp, şal, abiye, tunik, pantolon, gömlek, kaban, mont, etek, elbise, ferace, manto ve çanta gibi uygun fiyatlarıyla  farklı model, renk ve bedenleri bulunmaktadır.  Armine Türkiye’de bulunan 52 adet mağazasına ek olarak internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilme imkanını müşterilerine sunmuştur.

Ayrıca Armine internet sitesi üzerinden sadece yurt içine değil yurt dışında yaşayan müşterileri için de sipariş vermektedirler. İnternet sitesi sayesinde verdiğiniz siparişleri özenle ve dikkatli bir şekilde hazırlamaktadırlar. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme seçeneğini de bulunan Armine mağazasından bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Armine’nin internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde iade ve değişim yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Armine müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Armine İletişim

Armine Müşteri Hizmetleri Numarası

444 41 47

Yorum yapın