Ariston Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ariston Çağrı Merkezi Telefon Numarası, İtalya merkezli şirket olan ve tam adı Ariston Thermo Group olan şirketin müşterilerine hizmet verdiği telefon numarasıdır. İlk olarak 1930 yılında elektrikli su ısıtıcıları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1990 yılında birçok farklı markayı satın alarak hizmet vermiştir. Ariston markasının satın alması sonucunda Chaffoteaux, Elco, Racold, Atag, NTI, HTP, Ecoflam ve Thermowatt gibi markaların adı altında ürünlerini satışa sunmuştur.

Ariston Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2022

Aradan geçen zamandan sonra Indesit Hotpoint markasının Ariston markası ile birleşmesi sonucunda Hotpoint Ariston adı altında çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında elektrikli şofben, klima, oda termostatları, eletrikli termosifon, yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombi gibi farklı modellerden ürünleri bulunmaktadır. Ariston müşterilerine ısıtma ve sıcak su alanının yanı sıra klimaları sayesinde soğutma alanında da hizmet vermektedir. Ayrica Ariston merkezi sistem ve güneş enerjisi gibi ürünleri de bulunmaktadır. Uluslararası alanda hizmet veren Ariston müşterilerine birçok farklı ülkede satış noktaları ve yetkili servisleri bulunmaktadır. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere ürünlerini birçok farklı şehirde hizmet vermektedir.

Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Ariston müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları ile birçok farklı ürünü uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Ariston müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Ariston çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Hotpoint İletişim Telefon Numarası bilgisi ise ilgili bağlantıda yer almaktadır.

Ariston Müşteri Hizmetleri Numarası

444 82 84

Ariston İletişim

Yorum yapın