Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arçelik müşteri hizmetleri numarası ve müşteri temsilcisine direk bağlanabileceğiniz numara için yazımız sizlere yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin en önemli teknoloji markalarından birisi olan Arçelik, 1955 yılında Koç Holding bünyesinde kurulmuş bir teknoloji üreticisidir. Özellikle beyaz eşya teknolojileri ile dünyaya yüksek ihracat gerçekleştirerek, Türkiye ekonomisine büyük bir katkı sağlayan Arçelik, Avrupa ülkelerinde oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Bu yazımızda Arçelik çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Avrupa’nın yanı sıra ABD’ ye kadar ulaşan portföyü ile dünya genelinde yüzlerce farklı ülkede beyaz eşya cihazları başta olmak üzere tüm elektronik ürün grupları ile kendisine yer buluyor. Bu nedenle de günümüzde oldukça büyük bir üretim kapasitesine sahip olan Arçelik’in Türkiye’nin farklı noktalarındaki yüksek üretim kapasiteli fabrikaları ve Ar-Ge merkezleri ciddi bir istihdam kapasitesi de oluşturuyor. Bu gibi yönleriyle Türkiye’nin kalkınmasında ve teknolojide ilerlemesinde önemli rol üstlenen markalardan birisidir.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 0 888’dir. Bu numara üzerinden hem ürün ve hizmetlerine dair bilgi alınabilir hem de istek, öneri ve şikayet bildirimleri gerçekleştirilebilir.

Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Arçelik servis numarası, Arçelik müşteri temsilcisi ile görüşebilmek ve yaşadığınız sorunları ya da varsa önerileri aşağıdaki numaradan faydalanabilirsiniz.

444 0 888

Arçelik WhatsApp Destek Hattı Telefon Numarası
0544 444 08 88

Arçelik Genel Müdürlük Adresi
Caferağa Mahallesi Albay Faik Sözdener Caddesi No:19
34710 Kadıköy/İstanbul

Arçelik müşteri hizmetleri numarası ve diğer iletişim bilgileri yazımızda sizlerle paylaştık. Diğer Arçelik telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı gibi aranması muhtemel bilgilere de yazımızda bahsedilmiştir.

Yorum yapın