Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
667

Türkiye’nin en önemli teknoloji markalarından birisi olan Arçelik, 1955 yılında Koç Holding bünyesinde kurulmuş bir teknoloji üreticisidir. Özellikle beyaz eşya teknolojileri ile dünyaya yüksek ihracat gerçekleştirerek, Türkiye ekonomisine büyük bir katkı sağlayan Arçelik, Avrupa ülkelerinde oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Bu yazımızda Arçelik çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Avrupa’nın yanı sıra ABD’ ye kadar ulaşan portföyü ile dünya genelinde yüzlerce farklı ülkede beyaz eşya cihazları başta olmak üzere tüm elektronik ürün grupları ile kendisine yer buluyor. Bu nedenle de günümüzde oldukça büyük bir üretim kapasitesine sahip olan Arçelik’in Türkiye’nin farklı noktalarındaki yüksek üretim kapasiteli fabrikaları ve Ar-Ge merkezleri ciddi bir istihdam kapasitesi de oluşturuyor. Bu gibi yönleriyle Türkiye’nin kalkınmasında ve teknolojide ilerlemesinde önemli rol üstlenen markalardan birisidir.

Arçelik 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 0 888’dir. Bu numara üzerinden hem ürün ve hizmetlerine dair bilgi alınabilir hem de istek, öneri ve şikayet bildirimleri gerçekleştirilebilir.

Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 888

Arçelik WhatsApp Destek Hattı Telefon Numarası
0544 444 08 88

Arçelik Genel Müdürlük Adresi
Caferağa Mahallesi Albay Faik Sözdener Caddesi No:19
34710 Kadıköy/İstanbul

Arama Terimleri: Arçelik iletişim bilgileri, Arçelik telefon no, Arçelik irtibat tel, Arçelik canlı destek, Arçelik müşteri temsilcisi, Arçelik şikayet hattı, Arçelik 0850 li telefon numarası, Arçelik whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz