Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
628

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama şirketi, 1989 yılında yaptığı değişiklikler ile taşımacılık hizmeti vermeye resmne başlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nde kargo ve lojistik sektöründe önemli yer edinen Aras Kargo; müşterilerinin memnuniyetine odaklanmış politikası ile bilinirliğini arttırmaktadır. Müşterilerine hızlı ve net çözüm sunabilmek adına Aras Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarası kurulmuştur; detaylar yazımızın devamında.

Toplamda 19 bölge müdürlüğü, 790 şube, 3000 kara taşıma aracı ve 9 bini aşkın çalışanı ile aktif bir şekilde taşımacılık operasyonlarını sürdüren Aras Kargo; aylık yaklaşık 6 milyon şahıs, kuruluş veya kuruma gönderi hizmeti sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte vermiş olduğu hizmetleri yeni teknolojilere entegre eden Aras Kargo; her geçen gün kendini geliştirerek büyük bir taşımacılık şirketi pozisyonunu korumaktadır.

2009 yılında 800 adet koli bulunan kargo aracını toplamda 16 dakika 38 saniyede boşaltan Aras Kargo; Guiness Rekorlar Kitabı’na adını yazdırmayı başarmıştır.  Aras Kargo, Türkiye Cumhuriyeti’ndeki her vilayete taşımacılık hizmeti sunar.

Aras Kargo 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 25 52 olarak bilinir. Bu numara aracılığıyla Aras Kargo müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirerek görüşme sağlayabilirsiniz.

Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 52
0216 538 55 00

Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Aras Kargo Faks Numarası
0216 538 56 52

Yukarıda bulunan Aras Kargo iletişim bilgileri aracılığıyla gönderiniz hakkında sormak istediğiniz tüm soruları, gönderinizin durumunu, kargo ücret hesaplaması gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, şikayet ve önerilerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: Aras Kargo iletişim bilgileri, Aras Kargo telefon no, Aras Kargo irtibat tel, Aras Kargo canlı destek, Aras Kargo müşteri temsilcisi, Aras Kargo şikayet hattı, Aras Kargo 0850 li telefon numarası, Aras Kargo whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz