Arabam.com Çağrı Merkezi ve Destek Hattı

Hayat pahalılığının artması ile vatandaşların gözdesi ikinci el araçlar oldu. Ancak Covid-19 salgını ne yazık ki otomotiv sektörünü de etkiledi. İkinci el araçların fiyatları neredeyse sıfır araçlara yakın bir şekilde sergilenmeye başlandı. Hal böyle oluna pek çok insan uygun araç bulmak için yoğun bir arayış içine girdi. Arabam.com sitesi de bu konuda emsallerinden sıyrılıyor. Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği bu platform da geniş bir araç yelpazesi bulunuyor. Kendi bütçenize ve kriterlerinize göre sitede yer alan filtreyi ayarlayıp istediğiniz aracı saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Arabam.com çağrı merkezi personelleriyle iletişime geçebilir ve sınırsız bir şekilde destek alabilirsiniz.

Arabam.com Nedir?

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle internet kavramı hayatımıza daha fazla girmeye başladı. Artık laptoplarımızdan, akıllı telefonlarımızdan ve tabletlerimizden rahatlıkla internete girebiliyoruz. Bu sanal dünyada en çok alışverişi yapan alanlardan biri de arabalar olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda sektöre öncülük eden platformlardan biri de arabam.com olarak bilinmektedir. Bu sitede detaylı filtreler ile istediğiniz arabaya en uygun fiyatla ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Arabam.com İletişim Numarası

Arabam.com her geçen gün büyüyen bir kuruluştur. Özellikle sıfır araç fiyatlarının yükselmesi nedeniyle kullanıcılar ikinci ele yöneliyorlar. Herhangi bir sorun yaşadıklarında ise Arabam.com telefon numarası ile sorunlarını yetkililere iletiyorlar. Sizlerde yazımızın devamında bulunan iletişim bilgileriyle çağrı merkezi yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Arabam.com Şikâyet Hattı

Arabam.com telefon numarasını kullanarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Platform son derece yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için destek talebi de yüksek oluyor.

Ancak en kısa sürede müşteri temsilcisi hatta bağlanmaktadır.

 

Unvan: ARABAM COM İNTERNET VE BİLGİ HİZMETLERİ A.Ş

Vergi Dairesi ve Vergi Numarası : Koz yatağı 0710441808

Ticaret Sicil Numarası: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü 14972-5

Mersis no: 0071044180800014

Kep Adresi: arabamcom@hs01.kep.tr

Adres: İçerenköy Mah. Eski Üsküdar Cad. VIP Center No.10 K.6 Ataşehir İstanbul

Elektronik İletişim Adresi: iletisim@arabam.com

Telefon Numarası: 0 (850) 759 90 00

Yorum yapın