AÖF Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
230

AÖF yani Açık Öğretim Fakültesi uzun yıllardır faaliyet gösteren bir kurumdur. Örgün olarak okumayan öğrenciler AÖF sayesinde uzaktan eğitim görmektedirler. AÖF sayesinde öğrenciler okula gitmeden eğitim alabilmektedir. Sadece belirli dönemlerde girilen vize ve final sınavları söz konusudur. Belirli dönemlerde olan sınavlarla ortama oluşturulmaktadır. Öğrenciler sadece vizeler ve finallere girmektedirler. Onun dışında yapılması gereken bir işlem yoktur. Uzaktan eğitime benzeyen bu sistemde, tüm bilgiler AÖF sitesinden oluşturulan profilden yapılır. Tüm öğrenciler şifreleri ile giriş yaparak tüm işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm sorularınız için AÖF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. AÖF sitesinden istediğiniz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz ve işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Ayrıca sınav sonuçları gibi bilgileri kolayca sorgulayabilirsiniz. Milyonlarca öğrencisi bulunan AÖF, her dönem öğrenci kaydı almaktadır. İsteyen her öğrenci istediği bölümü okuyabilir. Dönem başına yatırılması gereken bir miktar para vardır. Bu para yatırıldıktan sonra ekstra bir masraf çıkmadan kolayca bölüm eğitimi alınır. Dönemlerin sonunda dersler verilirse ve belirli bir ortalamayı geçerse bölüm diploması alınır.

 

 

AÖF hakkında tüm sorularınız için AÖF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterlidir. AÖF binaları ve iletişim hatları 08:45 ve 16:45 arasında faaliyet göstermektedir. Diğer tüm soru, istek ve şikayetleriniz için AÖF çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız gereklidir. Sınavlar ile ilgili istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

AÖF Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 200 46 10

 

 

 

Arama Terimleri; AÖF müşteri hizmetleri, AÖF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, AÖF çağrı merkezi iletişim telefon numarası, AÖF çağrı merkezi, AÖF canlı destek, AÖF irtibat numarası, AÖF telefon numarası, AÖF iletişim numarası, AÖF şikayet hattı, AÖF müşteri hattı, AÖF iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz