Antalya Belediyesi Telefon Numarası 2022

Antalya Belediyesi Telefon Numarası 2022 sayesinde ülkemizin en büyük illerinden olan Antalya’nın Belediyesine kolayca ulaşabilirsiniz. Antalya özellikle turistik açıdan Türkiye’de en çok tercih edilen yerler arasında yer alır. Tatil yapmak isteyenlerin aklına ilk gelen yer Antalya’dır. Sınırlarının gittikçe genişlemesi sonrası büyük bir şehir haline gelmiştir. Antalya sınırları içinde yaşayan vatandaşların, yerli ve yabancı turistlerin bu bölgede daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürebilmesi için uygun bir yer haline gelmiştir. Denize kıyısı olan şehirler arasında yer almaktadır. Bu nedenle yaz kış özellikle tatil için tercih edilen bölgeler arasında yer alır.

Antalya Belediyesi Telefon Numarası

Antalya’nın birçok ilçesinde deniz vardır. Antalya sınırları içerisinde 19 ilçe yer almaktadır. Aynı şekilde 19 belediye bulunmaktadır. 2 Eylül 1993 yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi olmuştur. Günümüzdeki Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel’dir. Belediye başkanı ve belediye çalışanları son derece itinalı çalışmalar sürdürmektedir. Antalya sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşlar için çalışmalar yapmıştır. Sadece insanlar değil, çevre, doğal, tarih, gezi konularında da birçok çalışmalar yürütmüştür. Son sürat çalışmaya devam etmektedirler. Müşterilerin isteklerine hitap edecek çalışmalar yapmaktadır. Antalya Belediyesi ile ilgili her türlü soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için arayabileceğiniz müşteri hatları bulunmaktadır. Antalya Büyükşehir Belediyesi kurulduğu zamandan beri muhteşem ve kesintisiz biçimde hizmet sunabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın daha yaşanabilir bir yer olması için çaba göstermektedir.

Antalya Belediyesi Telefon Numarası
Antalya Belediyesi Telefon Numarası

Antalya Büyükşehir Belediyesi Numarası

Antalya Belediyesinin hizmetleri saymakla bitmez. Antalya Belediye binalarına giderek tüm işlemlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Antalya Belediyesi hakkında sorunuz olduğunda binalara gitmeden kolayca bilgi sahibi olmanız mümkündür. Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim hattını arayarak irtibata geçebilirsiniz. Müze saatleri, geziler, turlar, şehir tiyatroları, sinemaları gibi birçok sosyal faaliyet hakkında kolayca bilgi almanız mümkündür.

444 94 20

Antalya Büyükşehir Belediyesi E-posta Adresi

Antalya Belediyesi çok sayıda telefon almaktadır. Bu nedenle telefon trafiği söz konusu olur. Birçok müşteri hizmetler hakkında bilgi almak için telefon etmektedir. Böyle zamanlarda Antalya Büyükşehir Belediyesi e-posta adresine mail atmak en mantıklısı olacaktır. Mail trafiğini yöneten müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Her müşterinin sorunu ile özenle ilgilenilir.

info@antalya.bel.tr

Antalya Belediyesi İletişim

Yorum yapın