Ankara Emniyet Müdürlüğü Telefon Numarası

Ankara Emniyet Müdürlüğü Telefon Numarası sayesinde herhangi bir güvenlik sorunu yaşamanız durumunda ilgili telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ankara sınırları içinde emniyeti sağlamak, halkın düzenini ve güvenliğini sağlamak, suçları engellemek, suçluları yakalamak ve cezalandırmak amacıyla kurulmuş bir kuruluştur. Güvenliğin ön planda olduğu ve herkesin zarar görmeden yaşadığı bir toplum için uğraşırlar.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Telefon Numarası Nedir?

Genel müdürlüğü ve genel merkezi Ankara’dadır. Emniyet dışında olduğu gibi bina içinde de birden fazla evrak işi bulunmaktadır. Bu evrak işlerini son derece donanımlı personeller sorunsuz biçimde yürütmektedirler. Emniyet müdürlüğü ile ilgili tüm sorularınız için ve acil durumlar için Ankara Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız gerekir. İhbar, soru, istek, problemler gibi birçok konuda yardımcı olabilirler. Son derece profesyonel çalışanları bulunmaktadır. Düzenli ve istikrarlı biçimde işlemler devam etmektedir. Kurulduğundan beri işlemleri sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

Diğer tüm problemleriniz için Ankara Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günün her saatinde arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Acil durumlarda ALO 155 hattını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Aradığınızda anında ilgili mercilere ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Çağrı Merkezi

0312 303 55 55

Ankara Emniyet Müdürlüğü Acil Çağrı Merkezi

155

Yorum yapın