Ankara Emniyet Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
253

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ankara sınırları içinde emniyeti sağlamak, halkın düzenini ve güvenliğini sağlamak, suçları engellemek, suçluları yakalamak ve cezalandırmak amacıyla kurulmuş bir kuruluştur. Güvenliğin ön planda olduğu ve herkesin zarar görmeden yaşadığı bir toplum için uğraşırlar. Genel müdürlüğü ve genel merkezi Ankara’dadır. Emniyet dışında olduğu gibi bina içinde de birden fazla evrak işi bulunmaktadır. Bu evrak işlerini son derece donanımlı personeller sorunsuz biçimde yürütmektedirler. Emniyet müdürlüğü ile ilgili tüm sorularınız için ve acil durumlar için Ankara Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız gerekir. İhbar, soru, istek, problemler gibi birçok konuda yardımcı olabilirler. Son derece profesyonel çalışanları bulunmaktadır. Düzenli ve istikrarlı biçimde işlemler devam etmektedir. Kurulduğundan beri işlemleri sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

 

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü ile ilgili her türlü öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Ankara Emniyet Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm problemleriniz için Ankara Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günün her saatinde arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Acil durumlarda ALO 155 hattını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Aradığınızda anında ilgili mercilere ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

 

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 462 04 62

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 303 55 55

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Acil Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

155

 

 

Arama Terimleri; Ankara Emniyet Müdürlüğü canlı destek, Ankara Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Ankara Emniyet Müdürlüğü müşteri hizmetleri, Ankara Emniyet Müdürlüğü irtibat numarası, Ankara Emniyet Müdürlüğü telefon numarası, Ankara Emniyet Müdürlüğü iletişim numarası, Ankara Emniyet Müdürlüğü şikayet hattı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz