Anadolubank İletişim Telefon Numarası

0
559

Anadolubank tam olarka 1997 senesinde Habaş Grubu tarafından kurulan bir bankadır. Kuruluşunun ilk zamanlarında 3 şube ile faaliyetlerine başlayan banka kısa bir süre içerisinde yenilikçi felsefesi ile bankacılık alanında büyük şirketler arasında yerini almayı başarmıştır. Geniş ve avantajlı ürün yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımları ile bankacılık alanında en örnek şirketler arasında yerini alan Anadolubank günümüzde bireysel, ticari ve perakende gibi alanlarda hizmet vermektedir. Yenilikçi kampanyaları ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda fırsatlar sunan Anadolubank aynı zamanda onların sorunlarına yaratıcı çözümler üreterek destek vermektedir. Aynı zamanda tarım alanında çalışanlar için de tarım kart, kredi ürünleri gibi fırsatlar sunan Anadolubank hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için Anadolubank iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Bireysel müşterilerine mevduat ve yatırım gibi alanlarda oldukça büyük fırsatlar sunan Anadolubank aynı zamanda kredi ve banka kartları ile de birçok avantaj sunmaktadır. Siz de Anadolubank çağrı merkezini arayarak Anadolubank hesabı açabilir ve kredi/banka kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca bankanın ticari, bireysel ve işletmeler için düzenlediği fırsatlardan da haberdar olmak için bankanın çağrı merkezi yetkilisine bağlanabilirsiniz.

Anadolubank müşteri hizmetleri müşterilerinin sorunları ve şikayetleri ile ilgilenmekte ve onların problemlerine yanıt aramak için kurulmuştur. Kartlarınızın çalınma, kaybolma veya yenilenme gibi durumlarında Anadolubank çağrı merkezini arayarak bankanın müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

Anadolubank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 5550

Arama Terimleri: Anadolubank irtibat telefonu, Anadolubank iletişim numarası, Anadolubank şikayet hattı, Anadolubank telefon numarası, Anadolubank canlı destek, Anadolubank çağrı merkezi Anadolubank müşteri hizmetleri, Anadolubank Bank müşteri temsilcisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz