Anadolu Üniversitesi İletişim Numarası

0
139
Anadolu Üniversitesi İletişim Numarası
Anadolu Üniversitesi İletişim Numarası

Türkiye’nin köklü üniversitelerinden olan Anadolu Üniversitesi dinamik bir kurumdur. 1958 yılında akademi şeklinde kurulan okul devamında eklenen bölüm ve fakültelerle üniversite olma yolunda ilelemiştir. An itibariyle Yükseokulları, fakülte ve ensititüleriyle çok başarılı işler çıkarmaktadır. Öğrenme ve öğretme odaklı olan üniversite birçok etkinliği de bünyesinde barındırmaktadır. Anadolu Üniversitesi uzaktan öğretim konusunda da çığır açan bir üniversitedir.

Bunu TV kanalları aracılığı ile yapmasıyla da takdir toplamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun örgün eğitim alamayan insanları üniversite ortamıyla buluşturmuş, yayınlari ile de desteklemiştir. Özellikle son dönemde bu sistem içindeki birkaç dersi okul ortamına taşıması işi ne kadar ciddiye aldıklarını göstermektedir. Anadolu Üniversitesi kütüphanesi de diğer üniversite kütüphaneleri arasından sıyırılmaktadır. Seçkin eserleri biraraya getiren üniversite genel kültürünü artırmak isteyen öğrencilerine sınırsınz bir dünya sunmaktadır. Kaynak kitap konusunda da zengin olan kütüphane akademik çalışma yapmak isteyen öğrenciler için bulunmaz nitelikliktedir.

Anadolu Üniversitesi mail bağlantı uzantıları ile eğitime destek veren sitelerden faydalanmak da mümkün. Özellikle bilimsel makale çalışmalarında bu ayrıntı fazlasıyla iş görmektedir. Yemekhane hizmeti de anlatılması gereken önemli bir noktadır. Gayet cüzi bir ücretle yemek otomasyonunda istediğiniz günün rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Son dönemlerde bu hizmete kahvaltıyı da ekleyen üniversite birçok öğrenci ve çalışanını memnun etmiştir. Sabah,öğlen, akşam belli zaman aralıklarında yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi kampüs içi ve yetkinliği dahilinde kampüs dışı durumların tümüne önem vermektedir. Bunlardan biri de iletişimin her daim sağlanmasıdır. Öğrenci yoğunluğu fazla olan üniversite ile mesai saatleri dahilinde her an Anadolu Üniversitesi iletişim numarası aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Muhatap olacağınız her birim sizleri dikkatle dinleyecek ve içtenlikle sizlere çözümler sunacaktır.

Anadolu Üniversitesi İletişim Numarası: 0222 335 05 80

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz