Anadolu Sigorta İletişim Telefon Numarası

0
597

Anadolu Sigorta Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketidir. Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1925 yılında kurulmuştur. Şu anda Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olarak Türkiye’de sigorta sistemini başlatmıştır. İlkleri yaşatan bir sigorta şirketi olarak Türkiye sigortacılığında Elektronik Cihaz Sigortası sistemini  ilk defa Anadolu Sigorta tarafından 1986 yılında  faaliyete geçirilmiştir. Ayrıca Azerbaycan’da kurulan Günay Anadolu Sigorta şirketi ise yurtdışında kurulan ilk Türk sigorta kuruluşudur. Daha sonraları Anadolu Hayat Sigorta şirketine hayat branşı yasa gereği 1991 yılında devretti. Türkiye’de yaşanan Marmara depremi bilinen 1999 yılında olan deprem felaketinin ardından sigortalı olan kişilerin daha iyi hizmet alabilmeleri için bölge müdürlüklerini artırarak  hizmetini geniş bir bölgede vermeye başlamışlardır. Yasa gereği sağlık branşını Anadolu Hayat Emeklilik’ten alarak  faaliyetlerini genişletmiştir. Şu anda  Adana, İzmir, Samsun, Ankara, Antalya, İstanbul’da Kadıköy ve Beşiktaş başta olmak üzere 9 yerde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca araç sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, iş yeri sigortası, seyahat sigortası ve farklı alanlarda müşterilerine sigorta sağlayarak yaşamlarını daha kaliteli hale getirmeye çalışmaktadırlar. Müşterilerinin hizmetini kolaylaştırmak için yardım ve destek merkezine Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili destek alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yetkililere danışabilirsiniz.

Anadolu Sigorta müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 0850 724 08 50

Arama terimleri: Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Anadolu Sigorta çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz