Anadolu Sigorta İletişim Numarası 2021

Anadolu Sigorta İletişim Numarası bilgisi ile ülkemizin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta’ya herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Anadolu Sigorta Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketidir. Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1925 yılında kurulmuştur. Şu anda Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olarak Türkiye’de sigorta sistemini başlatmıştır.

Anadolu Sigorta İletişim Numarası Nedir?

Anadolu Sigorta İletişim Numarası ve çağrı merkezi numarası içeriğimizin devamında yer almaktadır. İlkleri yaşatan bir sigorta şirketi olarak Türkiye sigortacılığında Elektronik Cihaz Sigortası sistemini  ilk defa Anadolu Sigorta tarafından 1986 yılında  faaliyete geçirilmiştir. Ayrıca Azerbaycan’da kurulan Günay Anadolu Sigorta şirketi ise yurtdışında kurulan ilk Türk sigorta kuruluşudur. Daha sonraları Anadolu Hayat Sigorta şirketine hayat branşı yasa gereği 1991 yılında devretti. Türkiye’de yaşanan Marmara depremi bilinen 1999 yılında olan deprem felaketinin ardından sigortalı olan kişilerin daha iyi hizmet alabilmeleri için bölge müdürlüklerini artırarak  hizmetini geniş bir bölgede vermeye başlamışlardır. Yasa gereği sağlık branşını Anadolu Hayat Emeklilik’ten alarak  faaliyetlerini genişletmiştir.

Şu anda  Adana, İzmir, Samsun, Ankara, Antalya, İstanbul’da Kadıköy ve Beşiktaş başta olmak üzere 9 yerde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca araç sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, iş yeri sigortası, seyahat sigortası ve farklı alanlarda müşterilerine sigorta sağlayarak yaşamlarını daha kaliteli hale getirmeye çalışmaktadırlar. Müşterilerinin hizmetini kolaylaştırmak için yardım ve destek merkezine Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri numarası kullanıma sunmuştur. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili destek alabilirsiniz.

Bir diğer Sigorta şirketi olan Halk Sigorta Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ise ilgili bağlantıda yer almaktadır.

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

0850 724 08 50

Anadolu Sigorta İletişim

Yorum yapın