Amazon Türkiye Çağrı Merkezi – İletişim Numarası

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi, Dünya’nın en büyük e-ticaret şirketlerinden olan Amazon’un soru ve önerileri almak için kurduğu bir merkezdir. Amazon Çağrı Merkezi 7/24 ulaşılabilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi

Tüm dünyada e-ticaret sektörünün en önemli markalarından birisi olan Amazon, ABD merkezli bir e-ticaret sitesidir. 5 Temmuz 1994 tarihinde ABD’ de kurulan Amazon e-ticaret sitesi, uluslararası pazarda yakalamış olduğu yüksek satış rakamları ve aynı zamanda da mevcut uluslararası piyasadaki yüksek hacmi ile en büyük e-ticaret sitesi konumunda bulunuyor. Bu yazımızda e-ticaret devi Amazon Türkiye çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden bahsedeceğiz.

Hayatın her alanına dokunan on binlerce farklı türde ve yüz binlerce farklı üründe zengin seçenekler sunan Amazon, son yıllarda Türkiye pazarında da resmi olarak faaliyet gösteriyor. Böylelikle Amazon’ un dünyaca ünlü markaların ürün gruplarından oluşan yelpazesindeki her bir ürünü daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde satın alabilmek mümkün oluyor. Üstelik çok daha kısa kargo süreleriyle teslim alınabiliyor.

Dünyanın en çok kullanılan e-ticaret sitesi Amazon 444 lü müşteri hizmetleri numarası için iletişim bilgileri arasında 0850 390 21 53 numarası verilmektedir.

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 390 21 53

Amazon Türkiye Genel Merkez Adresi
Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Amazon Türkiye İletişim Formu

Modanisa Çağrı Merkezi

“Amazon Türkiye Çağrı Merkezi – İletişim Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın