Amazon Müşteri Hizmetleri Numarası

Amazon müşteri hizmetleri numarası nedir? Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi ve sitesi olan Amazon, milyonlarca ürün çeşidi ve milyarlarca ürün ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kez 1990’larda kitap satarak yayın hayatına başlayan e-ticaret sitesi, o gün bugündür hala faaliyette olup 2 trilyon dolara yakın bir piyasa değerine sahiptir. Amazon firmasının kurucusu Jeff Bezos, Amazon sayesinde 200 milyar dolarlık servet elde etmiştir. Yüksek müşteri hizmetleri kalitesi, her geçen gün artan başarılı girişimleriyle Amazon, hala dünyanın en büyük e-ticaret firmasıdır.

Amazon 50’den fazla ülkede satış yapan bir e-ticaret firması olmakla beraber, çok yüksek kalitede bir müşteri hizmetlerine sahiptir. Amazon firmasının müşteri hizmetleri o kadar kalitelidir ki, verdiğiniz herhangi bir siparişin arızalı çıkması durumunda ürünü sizde bırakıp para iades yapar. Yani ürünü geri göndermenize bile gerek yoktur. Tüm bunlara ek olarak, pek çok internet sitesi 14 gün içinde iade kabul ederken, Amazon’da bu süre 30 gündür.

Amazon, geçtiğiiz birkaç yıl önce Prime adı verilen bir siteyi kurdu. Amazon Prime Video, tıpkı Netflix gibi video izleyebileceğiniz bir site ve hatta çok daha fazlası. Prime’a ayda sadece 7,99 TL ödeyerek üye oluyorsunuz ve karşılığında, hem film-dizi seyredebiliyorsunuz hem de Amazon Hızlı Teslimat özelliği ile bugün verdiğiniz siparişler yine bugün elinizde oluyor. Hızlı teslimatın yanı sıra Prime logolu ürünlerde alışveriş limiti olmadan ücretsiz kargo ile ürünleri teslim alabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız, 5 liralık bir ürünü bile kargo ücretsiz alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Hepsiexpress Çağrı Merkezi

Amazon İletişim Numarası:0850 390 21 53

Amazon İletişim Formu: https://satis.amazon.com.tr/bize-ulasin.html?ref_=astr_soa_rd&

İade Sayfası

Yorum yapın