Altınyıldız Classics Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
86

Altınyıldız Classics Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Altınyıldız Classics Boyner Holding’e bağlı olarak 1952 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Altınyıldız Classics erkek giyim alanında ürünlerini birçok farklı alandan ürünleri ile mağazalarında hizmet vermiştir. Altınyıldız Classics mağazalarında ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Altınyıldız Classics giyim alanında faaliyetlerine Boyner Holding sayesinde başlayarak birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, takım elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Altınyıldız Classics mağazalarında ayakkabı alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Altınyıldız Classics çanta, kravat, cüzdan ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Altınyıldız Classics mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde toplamda 145 adet mağazaları ile müşterilerine hizmet veren Altınyıldız Classics mağazaları ve internet sitesi üzerinden birçok farklı modelden ürünleri sayesinde müşterilerinin keyifli bir şekilde alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Altınyıldız Classics farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Altınyıldız Classics müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Altınyıldız Classics müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Altınyıldız Classics çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Altınyıldız Classics müşteri iletişim telefon numarası: 0850 455 56 57

Arama terimleri: Altınyıldız Classics müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Altınyıldız Classics çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz