Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Numarası 2022

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi sayesinde temelleri 1976 yılında atılan süt ve süt ürünlerinin üretimi gerçekleştiren Altınkılıç şirketine ulaşabilirsiniz. Altınkılıç markası müşterilerine daha iyi şekilde hizmet vermek ve her türlü sorunda, şikayette veya öneride sürekli olarak onların yanında olabilmek ve onlara destek vermek adına iletişim kanalı üzerinden müşteri hizmetleri çağrı merkezi desteği sunmaktadır.

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk olarak 1976 yılında kurulun ve daha sonra faaliyetlerine 1991 yılından devam eden ve faaliyete geçtiği günden beri Süt ve süt ürünleri denilince akıllara gelen ilk marka olmayı başaran Altınkılıç tüm ürünlerinin en üst düzeyde kalitede olması bu kadar büyümesine yardımcı oldu. Ürünlerinin kalitesiyle birlikte satış sonrası da müşterilerine sağladığı hizmetlerle birlikte de birçok kişi tarafından tercih edilmeyi de başarmıştır.

Tüm süt ve süt ürünlerinin üretimi yapan markanın en meşhur üretimini yaptığı ise kefir ürünlerinin üretimidir. Firma sade, laktozsuz, yaban mersinli, orman meyveli, çilekli, ballı gibi kefir çeşitlerinin üretimini yapmaktadır.

Altınkılıç Telefon Numarası

Sürekli olarak tükettiğimiz ve hayatımızın her anında olan Tam yağlı, Ezine, kaşar, beyaz peynir, örgü peynir, lor peyniri ve daha birçok çeşit peynirlerinin üretimi gibi birçok süt ürününün üretimini hijyene uygun en iyi kalitede üretilmektedir.

Altınkılıç tarafından üretilen tüm süt ve süt ürünlerine her marketin rafların da görebilirsiniz. Firma tarafından üretimi yapılan tüm süt ürünleri Çanakkale’nin Ezine ilçesinde, Balıkesir’in Gömeç ilçesinde bulunan üretim tesislerinde üretilmektedir.

Sektörünün önemli markalarından olan Altınkılıç müşterileri tarafından gelebilecek şikâyetleri, ürünler hakkında memnuniyetsizliklerini ya da önerileri, istekleri dinlemek ve onların yanında olmak adına 0 212 545 19 19 numaralı telefon hattını ile müşteri hizmetleri vermektedir. Numarayı arayarak her türlü konu hakkında yetkili kişilerden destek alabilirsiniz.

Altınkılıç firması müşterileri tarafından gelebilecek her türlü konuyla ilgili isteği, şikâyeti dinlemek ve destek vermek adına müşteri hizmetler iletişim numarası dışında Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya platformları üzerinden de destek sağlamaktadır. Sosyal medya hesaplarına mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Altınkılıç Şikayet

Ürünlerden ya da aldığınız şube hizmetlerinden yaşadığınız sorunları, şikâyetleri hızlı bir şekilde yetkili kişilere iletmek ve destek almak adına şikâyet hattı hizmet verilmektedir. Aşağıda yer alan numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Altınkılıç Şikayet Hattı

0212 545 1919

Altınkılıç İletişim

Yorum yapın