Altınbaş İletişim ve Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

Altınbaş çağrı merkezi numarası için yazımız sizlere yardımcı olacaktır. İstanbul merkezli bir holding kuruluşu olan Altınbaş, 1950’li yıllarda kurulmuştur. Bu yıllarda tarım alanında faaliyet gösteren Mehmet Altıbaş tarafından Gaziantep’ te kuruldu. KKTC’ de açılan “Ali Vakkas Altınbaş Kuyumculuk” mağazası ile birlikte ticari faaliyet göstermeye başladı. Bu yazımızda Altınbaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Özellikle de Türkiye’de ve Avrupa genelinde kuyumculuk sektörünün en önemli markaları konumunda bulunuyor. Her özel güne yönelik sağlamış olduğu kampanyaları ile adından söz ettiren ve birbirinden değerli zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Altınbaş, kuyumculuk sektörünün önemli parçalarından birisidir. Kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Altınbaş’ın, Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan mağazaları ile tüketicilerin bu alandaki ihtiyaçlarına yanıt sağlıyor.

Altınbaş Telefon Numarası

Altınbaş 444 lü müşteri hizmetleri numarası ile de özel olduğunu tüketicilere hissettiriyor. Bu çerçevede de Altınbaş çağrı merkezi için 444 LOVE (5683) numarası aranabiliyor.

Altınbaş Çağrı Merkezi Numarası:
444 56 83 (Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 saatleri arasında)

Altınbaş İletişim Mail Adresi:
musteriiliskileri@altinbas.com

Altınbaş Genel Müdürlük Adresi:
Nuruosmaniye Cad. No:49. Nuruosmaniye 34120 Fatih / İstanbul.

Altınbaş müşteri temsilcisine ulaşmak için arama motoru üzerinde yapmanız gereken aramalardan bazıları şunlardır; Altınbaş iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı

Yorum yapın