Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
844

İstanbul merkezli bir holding kuruluşu olan Altınbaş, 1950’li yıllarda kurulmuştur. Bu yıllarda tarım alanında faaliyet gösteren Mehmet Altıbaş tarafından Gaziantep’ te kuruldu. KKTC’ de açılan “Ali Vakkas Altınbaş Kuyumculuk” mağazası ile birlikte ticari faaliyet göstermeye başladı. Bu yazımızda Altınbaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Özellikle de Türkiye’de ve Avrupa genelinde kuyumculuk sektörünün en önemli markaları konumunda bulunuyor. Her özel güne yönelik sağlamış olduğu kampanyaları ile adından söz ettiren ve birbirinden değerli zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Altınbaş, kuyumculuk sektörünün önemli parçalarından birisidir. Kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Altınbaş’ın, Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan mağazaları ile tüketicilerin bu alandaki ihtiyaçlarına yanıt sağlıyor.

Altınbaş 444 lü müşteri hizmetleri numarası ile de özel olduğunu tüketicilere hissettiriyor. Bu çerçevede de Altınbaş çağrı merkezi için 444 LOVE (5683) numarası aranabiliyor.

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 56 83 (Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 saatleri arasında)

Altınbaş İletişim Mail Adresi
musteriiliskileri@altinbas.com

Altınbaş Genel Müdürlük Adresi
Nuruosmaniye Cad. No:49. Nuruosmaniye 34120 Fatih / İstanbul.

Arama Terimleri: Altınbaş iletişim bilgileri, Altınbaş telefon no, Altınbaş irtibat tel, Altınbaş canlı destek, Altınbaş müşteri temsilcisi, Altınbaş şikayet hattı, Altınbaş 0850 li telefon numarası, Altınbaş whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz