Allday Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Allday Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile Türkiye’nin en büyük tesettür giyim firmalarından olan Allday’e kolayca erişebilirsiniz. Sezon trendlerini ve modayı yakından takip eden Allday, kaliteli olması, yenilikçi olması, özgün ve kişisel tasarımları, ürün yelpazesindeki çeşitlilik anlayışıyla tesettürlü kadınların ihtiyaç duyduğu tesettür giyim müşterilere sağlanmaktadır.

Allday Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Allday Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Hamile giyim, tunik, şal, tesettür abiye modelleri, büyük beden ürünler, eşofman takımı, pardesü gibi ürünleri ile sektörün öncü markası olma yolunda hızla ilerliyor. 2015 yılında online alışveriş ile mağaza sınırlarını aşıp tüm Türkiye’ ye açılan Allday, özel ve önemli günler için yaptığı uygulamalarla tesettür giyim alışverişlerde müşterilerine sunduğu sürpriz indirimler ve fırsatlarla müşterinin dikkatini çekmeye çalıştı. Allday’e üye olarak veya üye olmadan da güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme şekilleri olarak havale, kredi kartı, kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı yöntemleri bulunmaktadır. İstediğiniz ödeme şeklini seçerek siparişlerinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Tesettür giyim sitesi Allday ürünlerinde yaşanan tüm sorunlar için Allday çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Allday ile ilgili tüm soru, şikayet, istek ve önerileriniz için Allday telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında kolayca iletişim kurabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu yüzden gelen her bildirim özenle incelenir.

Allday Çağrı Merkezi Numarası

08503028888

Allday Telefon Numarası

0542 425 53 29

Yorum yapın