Alfemo Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
647
Alfemo Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Alfemo Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Alfemo Mobilya, 1997 yılında İzmir Torbalı’ da Yusuf Davulcuoğlu tarafından kurulmuş olan bir firmadır. Alfemo Mobilya‘nın başarısının mimarı ise Ali, Ramazan ve Şaban Davulcuoğlu kardeşlerdir.

Alfemo, özgün tasarımları ile mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonuna sahip olan bir markadır. Alfemo kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini tüketici memnuniyeti ilkesinden taviz vermeyen bir kuruluştur.

Alfemo; mobilyada modayı belirleyen, estetik, kaliteli, şık, fonksiyonel tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında müşterilerine hizmet anlayışı sunmaktadır. Alfemo, yıllık toplam 150.000 takım yatak odası, yemek odası, genç odası; 182.000 adet kanepe, 40.000 takım oturma grubu, 200.000 adet yatak ve 150.000 adet baza üretim kapasitesine sahiptir. Ülkemizde 150’ye yakın Alfemo bayisi ve 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 konsept mağaza ve 105 satış noktası ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Almanya, Portekiz, İsviçre, Polanya, Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, S. Arabistan, Libya, Fas, Ukranya, Bulgaristan, Azarbaycan ve Hindistan da sahip olunan Walt Disney lisansı ile; Mickey Mouse, Cars, Winnie The Pooh ve Princess karakterlerini genç odalarında tüketiciler ile buluşturmakta olan bir kuruluştur. Alfemo, evrensel değerleri, yenilikçi yönetim anlayışını hayal gücü ile birleştirerek, tasarım mobilyaları üretmek, erişebilir fiyat ve konsept mağazacılık anlayışı ile dünyaya sunmaktadır.

Alfemo;ülkemizde ve dünya trend yaratacak tasarım ürünü mobilyaları, evrensel değerleri ve yenilikçi yaklaşımları gözeterek müşterilerine sunmaktadır. Alfemo, adaletli, emeğe saygılı ve geri bildirime değer veren bir firmadır.

Alfemo;yemek odasından yatak odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarı müşterilerinin hizmetine sunmakta olan büyük yelpazeye sahip bir kuruluştur.

Alfemo Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını sipariş,kurulum ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Alfemo Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası :  0 232 999 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz