Alcatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alcatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile Çin merkezli bir şirket olan ve yeni adı TCL olan şirkete herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Alcatel Lucent Çin’e ait telefon sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 2004 yılında TCL Corporation lisansı ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Alcatel Lucent markası 45% oranında ve TCL 55% oranında hisseleri bulunmaktadır.

Alcatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

Alcatel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi içeriğimizin devamında aktarılmıştır. Alcatel markasına ait 45% oranında bulunan hissenin TCL tarafından satın alınması sonucunda Alcatel markası TCL Corporation’a bağlı olan TCL Mobile Limited adı altında müşterilerine hizmet vermiştir. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren Aradan geçen zamandan sonra Nokia ile Alcatel arasında yapılan lisans anlaşması ile hizmet vermektedir.

Ürünleri arasında telefon, tablet, akıllı saat ve tuşlu telefonları gibi ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Alcatel markasının 1S, 3L, 3X ve 3 adı altında birçok farklı özellikleri bulunan telefon modellerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Alcatel birçok farklı ülkede bulunan satış noktaları sayesinde ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde bulunan Teknosa ve Media Markt gibi mağazalar sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Teknosa ve Media Markt mağazalarına ait internet sitesi üzerinden Alcatel markasının telefon ve tabletleri gibi farkli fiyattan ürünlerini de piyasaya sürme imkanı bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan telefon sahibi olma imkanı sunan Alcatel birçok farklı özelliği bulunan ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Alcatel telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Alcatel çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Alcatel Çağrı Merkezi Numarası

0212 375 58 01

Alcatel İletişim

Yorum yapın