Albaraka Türk Telefon Numarası Nedir?

Albaraka Türk Telefon Numarası bilgisi paylaştığımız bu içeriğimizde 1984 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası’nın tüm bilgileri yer almaktadır.

tam olarak 1984 senesinde İstanbul şehrinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu yandan bu yana kredi alımında faizsiz bir uygulama geliştiren Albaraka Türk Katılım Bankası her geçen gün daha da büyüyerek sektörün öncü bankaları arasında yer almayı başarmıştır. Banka daha çok ‘Faizsiz kazanç’ sloganı adı altında hizmet vermekte olan banka müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda yenilikler yapmaktadır.

Bankanın Türkiye içerisinde toplamda 209 şubesi vardır. Aynı zamanda yurt dışı olarak Irak’ta da bir şubesi bulunan Albaraka birçok alanda fırsatlar ve kampanyalar yaparak müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim numarasını arayarak bankanın fırsat ve kampanyaları hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Telefon Numarası

Hem ticari hem de bireysel alanda hizmet vermekte olan Albaraka aynı zamanda internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden de müşterilerine kolay erişebilecekleri bir platform oluşturmuştur. Fatura ödeme, para transferi ve kredi çekme gibi işlemleri tek bir dokunuşla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Eğer siz de Albaraka’nın bu imkanlarından faydalanmak istiyorsanız Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Müşterileri için oldukça özel kredi ve mevduat hesabı kampanyaları düzenleyen Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin memnun olmasına büyük önem vermektedir. Banka hakkında şikayetlerinizi, isteklerinizi ve önerilerinizi Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcisine bildirerek bankadan destek alabilirsiniz. Ayrıca kredi ve banka kartı kayıp, çalıntı gibi ihbarlarınızı da bankanın irtibat telefon numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Albaraka Türk İletişim Numarası

444 5 666

0850 222 5 666

Bankalar kategorimizden birçok banka kuruluşunun iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın