Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
367

Albaraka Türk Katılım Bankası tam olarak 1984 senesinde İstanbul şehrinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu yandan bu yana kredi alımında faizsiz bir uygulama geliştiren Albaraka Türk Katılım Bankası her geçen gün daha da büyüyerek sektörün öncü bankaları arasında yer almayı başarmıştır. Banka daha çok ‘Faizsiz kazanç’ sloganı adı altında hizmet vermekte olan banka müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda yenilikler yapmaktadır. Bankanın Türkiye içerisinde toplamda 209 şubesi vardır. Aynı zamanda yurt dışı olarak Irak’ta da bir şubesi bulunan Albaraka birçok alanda fırsatlar ve kampanyalar yaparak müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim numarasını arayarak bankanın fırsat ve kampanyaları hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hem ticari hem de bireysel alanda hizmet vermekte olan Albaraka aynı zamanda internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden de müşterilerine kolay erişebilecekleri bir platform oluşturmuştur. Fatura ödeme, para transferi ve kredi çekme gibi işlemleri tek bir dokunuşla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Eğer siz de Albaraka’nın bu imkanlarından faydalanmak istiyorsanız Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Müşterileri için oldukça özel kredi ve mevduat hesabı kampanyaları düzenleyen Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin memnun olmasına büyük önem vermektedir. Banka hakkında şikayetlerinizi, isteklerinizi ve önerilerinizi Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcisine bildirerek bankadan destek alabilirsiniz. Ayrıca kredi ve banka kartı kayıp, çalıntı gibi ihbarlarınızı da bankanın irtibat telefon numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Albaraka Çağrı Merkezi Numarası
444 5 666
0850 222 5 666

Arama Terimleri: Albaraka Türk Katılım müşteri temsilcisi, Albaraka Türk Katılım iletişim numarası, Albaraka Türk Katılım şikayet hattı, Albaraka Türk Katılım telefon numarası, Albaraka Türk Katılım çağrı merkezi, Albaraka Türk Katılım irtibat telefonu, Albaraka Türk Katılım canlı destek, Albaraka Türk Katılım müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz