Albaraka Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye’de faizsiz bankacılık sisteminin öncüsü konumunda yer alarak 1984 yılında kurulan ve 1985 yılında hizmet vermeye başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası’nı bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Peki Albaraka çağrı merkezi, Albaraka telefon numarası bilgileri nelerdir? Tüm bunlara bu makalemizde cevap vereceğiz ama dilerseniz ilk olarak Albaraka Türk Katılım Bankasını tanıyarak başlayalım.

Albaraka

Albaraka Türk Katılım Bankası 1984 yılında kurulmuş olup 1985 yılında hizmet sunmaya başlamıştır. Türk toplumuna yarım yüzyıldır hizmet sunan banka Türkiye’deki operasyonlarını 5411 sayılı bankacılık kanunu uyarınca sürdürmektedir. 10.06.2019 tarihi ile ortaklık yapısı bankanın şu şekildedir; Yabancı ortakların payı %69,00, yerli ortakların payı %8,77, halka açık olan pay da %25,23 lük durumdadır. Albaraka Türk Katılım Bankası 2 yurt dışı şubesi olmak üzere 230 adette yurt içi şubesi ile birlikte toplamda 3884 personele istihdam yaratarak global bir katılım bankası konumunda hizmetlerini sunmaktadır.

Albaraka Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Albaraka birçok kişi için yatırım seçeneği olma konumunda yer almaktadır. Tabi birçok kişi yatırımını yapmadan önce aklındaki tüm soru işaretlerine cevap arayacaktır. Bunun için tabi ki de en kısa ve en güvenilir yol direkt müşteri temsilcilerinden destek almaktadır. Albaraka çağrı merkezi aracılığı ile bu destekleri sağlamaktadır. Albaraka telefon numarası olan 0850 222 5 666 numaralı telefon numarası veyahut 444 5 666 numaralı Albaraka çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak canlı destek alabilmeniz de mümkündür.

Albaraka Şikayet Telefonu

Diğer bütün firmalarda olabileceği gibi kullanıcıların Albaraka için de şikayetleri olabilir. Bunun için çağrı merkezleri ile destek verdiğini bildiğimiz Albaraka, aşağıdaki telefon numarası üzerinden talepleri almaktadır. İletmiş olduğunuz şikayetler en kısa sürede incelenmekte olup hemen gerekli operasyonlar başlatılmaktadır. Ayrıca aşağıdaki yer alan yorumlar kısmından da şikayetlerinizi ve düşüncelerinizi bildirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi alabilmek için lütfen buraya tıklayınız.

Albaraka Şikayet Telefonu – 444 5 666

Yorum yapın